111
Представляємо Вашій увазі три топових книги на тему Реформації в Україні
24.09.2017
Звернення глав християнських євангельських церков (ВІДЕО)
09.10.2017

Біблійні уроки «Щоденник Реформації»

0

Видавництво «Джерело життя» пропонує вашій увазі біблійні уроки «Щоденник Реформації» українською та російською мовами.

З приводу замовлень звертайтеся:
(044) 425-69-06,
0936746276,
stanmar.sda@gmail.com

 

В одному комплекті — 12 посібників з дослідження Біблії та принципів Реформації.

Відповідно до загальної кількості замовлень орієнтовна ціна одного комплекта складатиме:

  • біля 1000 комплектів – 80 грн,
  • біля 5000 комплектів – 50 грн,
  • більше 5000 комплектів – дешевше.

Концепція уроків: освітити цінності Реформації, які основані на Біблії. В уроках подається історична довідка, в якій наводяться цікаві факти з історії України.

1
Уроки оформлені яскраво, в них ви знайдете багато ілюстрацій, відображаючих середньовічне життя, а також цитати відомих людей.

2

У кінці кожного посібника є тест, за допомогою якого читачі зможуть перевірити, як вони засвоїли тему.

3

Не пропустіть можливість запропонувати своїм друзям та знайомим дослідити тему Реформації та біблійні принципи за допомогою уроків «Щоденник Реформації».

Питання, висвітлені в уроках

4

Що таке свобода особистості? Як трансформувалося поняття свободи в період Середньовіччя? Чому середньовічна церква забороняла людям читати Біблію, посягаючи на їхню свободу? Які були спроби повернутися до вчення Біблії? У чому полягає унікальність Біблії? Що дала Реформація простим людям? Як ми можемо бути впевнені, що за століття переписувачі не спотворили священні тексти? Як сьогодні читати й досліджувати Біблію?


5

Що таке віра? Які уявлення про віру існували в епоху Середньовіччя? Як змінилося поняття віри в епоху Реформації? Чому саме Мартін Лютер став найяскравішою постаттю Реформації? Чому Лютер виступав проти індульгенцій? Який основний зміст 95 тез? Якою була реакція офіційної церкви на 95 тез Лютера? Яка біблійна позиція про виправдання через віру?


6

Що таке благодать? Як апостольська церква розуміла благодать? Що таке таїнства та яка основна проблема, пов’язана із вченням про таїнства? Що нового внесла Реформація в поняття про таїнства та благодать? Як істина про праведність через віру вплинула на суспільство? Що таке особисті відносини з Богом? Як святий Бог може дарувати благодать грішній людині?


7

Що означає принцип Реформації Solus Christus? Чому виникла проблема в розумінні того, що спасіння можливе лише через Христа? Чому образ Христа як Доброго Пастир з часом змінився на образ суворого Судді? Що нового приніс принцип Solus Christus? Яка біблійна позиція про посередника між Богом і людьми? Яка місія Христа як Посередника? Чому ніхто інший не може бути посередником? Де перебуває воскреслий Христос сьогодні та що Він робить?


8

Що означає принцип Soli Deo Gloria? Чому в період Реформації важливо було робити акцент на цьому принципі, невже в Середні віки не приділяли особливої уваги прославленню Імені Божого? Чому варто молитися та поклонятися тільки Богові? Яка біблійна позиція щодо правильного прославлення Бога? Що означає поняття «слава Божа»? До яких змін у суспільстві привів принцип «Слава тільки Богові»?


9

Що таке святість? Яка біблійна позиція щодо досягнення праведності? Як із плином часу було втрачене біблійне розуміння святості й чому? Яка основна проблема розуміння святості в Середні віки? Що особливого внесла Реформація в розуміння святості? Яким чином це вплинуло на суспільство? Як бути святим у сучасному суспільстві?


010

Що Біблія говорить про багатство? Як Біблія закликає вирішувати проблему матеріальної нерівності? Чи засуджує Біблія багатих? Якщо Біблія засуджує любов до грошей, то чи означає це, що вона звеличує бідність? Яке було ставлення до грошей в апостольській церкві? Які уявлення про багатство та бідність були в період Середньовіччя? Як Реформація впроваджувала в життя біблійні принципи про працю і благодійність?


011

Що Біблія говорить про працю? Праця після гріхопадіння – це благословення чи прокляття? Що можна сказати про Ісуса як про Трудівника? Яке ставлення до праці було в апостольській церкві? Як в Середньовіччі відбувався перехід до шанобливого ставлення до праці? Що нового внесла Реформація в концепцію праці? Чи є різниця між професійним служіння Богу та служінням Богу професією? Чи існують певні етичні критерії для роботи?


012

Що таке освіта людини? Що Біблія говорить про освіту? Які принципи навчання існували в часи Старого Завіту? Чи були особливі навчальні заклади в Ізраїлі? Яке ставлення до освіти було в часи Нового Завіту; в Середні віки? Що нового внесла Реформація в концепцію освіти? Чи потрібне сьогодні високоосвіченій людині знання Біблії? І чи потрібно віруючій людині ще щось, крім Біблії?


013

Яку роль музика відіграє в житті людини? Чи завжди вона справляє добрий вплив? Що відомо про музику з Біблії? Яке ставлення до музики було в ранньохристиянській Церкві; в Середньовіччі? Що нового внесла Реформація в роль музики в житті людини? Чи є особливий духовний стиль музики? На що орієнтуватися у виборі музики?


014

Яка біблійна позиція про живопис? Що в ній говориться про зображення? Якщо Бог дозволяє використовувати зображення навіть у храмі, чому друга заповідь забороняє робити всяку подобу? Яке ставлення до мистецтва було в ранньохристиянській церкві; в період Середньовіччя? Як реформатори ставилися до зображень у церкві? Чи припустиме візуальне вираження теологічних ідей? Для якої мети повинно служити образотворче мистецтво?


015

Основи права людини на свободу совісті закладені у Святому Письмі? Чи простежується в Біблії толерантність щодо виробу релігії? Чи була релігійна свобода в перші століття християнської церкви? Як свобода узгоджується із закликом підкоритися істині? Як поєднувати повагу до релігійної свободи з доручення Христа йти й навчити всі народи? Яке було ставлення до релігійної свободи в епоху Середньовіччя? Як Реформація вплинула на повернення релігійної свободи?