005
Вже доступна для замовлення Збірка сценок для молодіжних зустрічей «Реформація. Історія і сучасність»
20.06.2017
plan-po-sots-reklami-hvilya-3
ПЛАН РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ НА 2017 РІК. ХВИЛЯ 3 (ДОКУМЕНТ)
30.07.2017

Показ фільму «Лютер» в кінотеатрах України (ВІДЕО)

001

У рамках ювілею Реформації варто використати можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього є трансляція художнього фільму «Лютер», який був знятий у 2003 році в партнерстві Німеччини та США.

Зараз є унікальна можливість протягом півроку (з 1 липня по 31 грудня 2017) транслювати цю кінострічку в кінотеатрах та за їх межами по всій території країни. Фонд «Східноєвропейська Реформація» викупив права на показ та трансляцію цього фільму українською мовою. Держкіно надало дозвіл на некомерційний показ цього фільму.

Трансляція фільму «Лютер» допоможе передати атмосферу Реформації, її історію та познайомить глядача з її героєм — Мартіном Лютером. Показ фільму переважно орієнтований на невоцерковлену аудиторію. Таким чином, спільний перегляд сприятиме зняттю бар’єрів між жителями міста та євангельськими церквами.

Фільм також можна демонструвати влітку під час проведення молодіжних таборів, щоб донести молоді та підліткам послання Реформації.

Слідкуйте за подальшими нашими об’явами, щоби дізнатися про показ фільму у вашій місцевості. Якщо ж ви бажаєте у своєму місті організувати безкоштовний показ фільму Лютер в кінотеатрі, на відкритих літніх площадках чи в молодіжних таборах, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/7Ep1RR. Протягом трьох днів у відповідь ви отримаєте детальну інструкцію та всі необхідні матеріали.

Із запитаннями звертайтеся в офіс ГО «Східноєвропейська Реформація» за телефоном: (097) 003-14-25.

Ірина Нестеренко

Фото